Jelentkezés a tanfolyamra

TANFOLYAMRA JELENTKEZÉS ÉS FELTÉTELEI:

Betöltött 16,5 életév

JELENTKEZÉSI ŰRLAP

Elérhetőségünk: Barabás László (Iskolavezető)

Telefon:
+36-30-943-4327

Kérjük, a Tárgy mezőben tüntesse fel, hogy melyik képzésünkre jelentkezik, érdeklődik!

Név (kötelező)

Életkor (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tárgy (kötelező)

Üzenet (kötelező)

Kérjük, hogy adjon meg minden adatot!

Az “üzenet” mezőbe például beírhatja, hogy kér-e azonnali visszahívást az iskolánktól, ha az ön jelentkezése beérkezett…

KÖSZÖNJÜK

Adatvédelmi nyilatkozat
A www.favoritautosiskola.hu az Ön személyes adatai védelmével kapcsolatban a hatályos jogszabályoknak megfelelően jár el és megóvja a személyes adatait. A megadott adatokat az adatvédelmi törvénynek megfelelően bizalmasan kezeljük, harmadik félnek nem adjuk át, és azokat csak saját céljainkra használjuk fel. Az adatkezeléssel kapcsolatos irányelvek: 1992. évi LXIII. törvény valamint a 1998. évi VI. törvény mely rendelkezik az egyének védelméről a személyes adatok gépi feldolgozása során.